קידום אתרים בגוגל - AN OVERVIEW

קידום אתרים בגוגל - An Overview

קידום אתרים בגוגל - An Overview

Blog Article

מדריך רלוונטי בנושא: איך להשתמש בכותרות נכון לצורך קידום אורגני.

זה כבר תלוי בכם ובאופי שלכם. אני באופן אישי (עשהאל), לא עשיתי קורס בשום מכללה או מקום כזה או אחר ואני מצליח לעבוד בתחום ולנהל חברת קידום אתרים בהצלחה ככה שאני משער שזה אפשרי ללא קורס רשמי, אבל בתנאי שיש לכם יכולות למידה ברמה טובה.

החברה היחידה שהצליחה לעשות שינוי אמיתי ויסודי בעולם הדיגיטל הישראלי.

ככל שיעבור הזמן בתהליך הקידום, תמצאו עצמכם משקיעים בשני עולמות עיקריים: עולם התוכן ועולם הקישורים. מאחר שתקציב הקידום שלכם הוא תקציב מוגבל, תאלצו לקבל החלטה כיצד אתם משקיעים את תקציב התוכן והקישורים שלכם, או נכון יותר, מה יהיה שיעור התקצוב של התוכן ושיעור התקצוב של הקישורים.

זוהי עוד מערכת מבית גוגל שבעצם מאפשרת לקבל נתונים רבים על כל אתר שבבעלותכם, הנתונים המתקבלים הם בעצם על כל התנועה של האתר ולא רק התנועה האורגנית.

דף הבית » ללקוח הפוטנציאלי » קידום אתרים למתחילים – עשה זאת בעצמך (קידום אתרים באופן עצמאי / לבד)

לדוגמה, אם נרצה לנהל אתר חדשות, אזי ייתכן שנבחר לשלב ברמת ההירכיה השניה, זאת שמתחת לעמוד הבית, את הנושאים השונים שאותו המגזין סוקר: כלכלה, בריאות, ספורט, משפט, צרכנות וכו'.

אתם לא בהכרח חייבים ייעוץ קידום אתרים ממישהו חיצוני על מנת להתקדם בגוגל – ניתן בהחלט להתקדם יפה אם יש לכם מספיק מוטיבציה ותשוקה לזה.

לעומת זאת, שיעור הקלקות גבוה של גולשים על תוצאת חיפוש, יחד עם מדדים נוספים כמו זמן השהיה שלהם באתר, מספר הדפים בהם צפו ומדדים נוספים, יכול לאותת לגוגל על תוצאת חיפוש רלוונטית לשאילתות מסוג זה שביצע הגולש.

יש כל כך הרבה סיבות מדוע אתם צריכים להכיר את האתר של הלקוח שלכם טוב, אני אפילו לא יודע מאיזו סיבה להתחיל מאחר ואתם עדיין בשלב מאוד ראשוני של המדריך לקידום אתרים שלי, אז פשוט תסמכו עליי בשלב הזה – אתם רוצים להכיר כל עמוד, פוסט, קטגוריה, מוצר, כותרת, תמונה, וידאו וכו' שיש באתר. הכל!

כמה כלים לבדיקת מהירות טעינה על פי סדר החשיבות בעיניי, חפשו אותם בגוגל:

כדי להשיג את התוצאה המיטבית מתהליך הבניה של האתר, תכנון ההיררכיה שתשולב באתר הוא, למעשה, בקרת מפתח מרכזית. מאחר שקידום אתרים הוא תורה שבה אנחנו מקדמים עמודים באתר אל מול ביטויי מפתח שהגולשים מחפשים, ישנה חשיבות נכונה לחלוקה נכונה של עמודים באתר על פי סוג התוכן המוטמע בהם ועל פי ההיררכיה שלהם באתר.

אחת מן המשימות אליהן צריך לגשת מקדם אתרים בבואו לבצע אופטימיזציה לאתר היא לזהות את הקישורים השבורים באתר, כלומר, הקישורים שיוצאים more info מדפי האתר אך מובילים לכתובת שאינה רלוונטית עוד, ולטפל בהם. על מנת לטפל בקישורים שבורים יש צורך במיפוי התוכן אליו מתייחס הקישור, במציאת תוכן אלטרנטיבי שיכול לספק מענה לחווית הגלישה של המשתמש אשר עושה שימוש בקישור, ובביצוע הפניות קבועות או זמניות לעמוד החדש.

דף הבית » מדריכי קידום אתרים למתחילים » מדריך קידום אתרים אורגני בגוגל מדריך קידום אתרים אורגני בגוגל

Report this page